Close

Odpověď na: Hydroponický skleník

Úvodní stránka Fórum Vaše projekty Arduino Hydroponický skleník Odpověď na: Hydroponický skleník

#10020
darira
Účastník

Pokud by jsi chtěl takový „základ“, který zvládá 3,2″LCD s dotykovým ovládáním, RTC, 2x měření teploty přes DS18B20 (lze rozšířit), DHT22 (vlhkost + teplota), ovládání 10x relé (některé jsou ovládány dle nastaveného času), výstup na PWM modul PCA9685, tranzistorové ovládání 0-12V (2x ventilace, 2x 12V motorky pro dávkování hnojiva) můžu se podělit. Nějak to pomalu pořád upravuji, jak je čas. Ještě to pořád není u konce. Taky tomu moc nerozumím, jsem taky laik. Ph sondu jsem zprovozňoval nedávno. Použil jsem
http://arduino-shop.cz/arduino-vstupni-periferie/1250-tekute-ph-hodnota-detekce-detekovat-senzor-modul-monitorovani-ovladani-pro-arduino-1459105294.html
(samozřejmě ze zahraničí za jiné peníze). Zatím je problém se stabilitou měření, mám připravený kelmanův softvarový filtr pro „vyčištění“ signálu. Je to pro jinou aplikaci, ale stačí si přepsat texty a vytvořit novou grafiku a je to použitelný určitě i pro skleník (s úpravou nějakých podmínek atd, musel by jsi to předělat). Pro MEGU 2560 mám vytvořený shield, aby to nebylo v univerzálním nepájivém poli. Ten web se mě bohužel zatím nepodařilo rozjet s knihovnami které používám. Samostatně mě to jelo. Takže s webem bych potřeboval pomoct.