Close

Odpověď na: mega2560 web i2cLCD16x4 termostat vyvoj

Úvodní stránka Fórum Vaše projekty Arduino mega2560 web i2cLCD16x4 termostat vyvoj Odpověď na: mega2560 web i2cLCD16x4 termostat vyvoj

#4287
jurda23
Účastník

no momentalně vše zkouším metodou pokus-omyl potřebuji aby to fungovalo jako termostat na třech zavislostech,spinalo dvě rele, vše nastavitelné přes web
1.pokud je čas který nasavím (cca 9:00-17:00hod) bude seple rele1
2.teplota čidla1 dle nasavení ovlada rele2 za podmínky že teplota čidla2 neni menší než ktera bude nastavena
3.I2C displejna kterem budou rotovat dokola teploty z cca 6čidel a stavy relatek topení,oběh
Jedná se mi o to vytvořit automatiku která bude hlídat ohřev bazenu přes tep.vyměník ze zasobníku tepelného čerpadla ve kterem nesmí poklesnout teplota pod cca 40stupnu jinak se spustí příhřev topnou spirálou cca9KW čemuž chci zabránit,muj sen je aby to časem vypadalo stejně jako zde https://www.youtube.com/watch?v=ef9fpolMtxA

jsem na začátku a potýkám se s tím že se nerozjede webserver ping na adresu jde,když už se rozjede občas tak mi nefunguji stavy rele a ovladaní. a netuším jak udělat podmínku na bod 1a2,modul realneho času je na cestě a nevímjak sinchronizovat čas přes NTP vše chci něák velmi jednoduše. Ještě tvořím jeden system,naplatformě cubieboard ten již funguje na adrese teblomer.juricekpavel.net:81
na arduinu jsem nováček tak se snažím lepit kod z toho co najdu na netu.