Close

Odpověď na: Školení, workshop, konzultace??

Úvodní stránka Fórum Hardware Arduino Školení, workshop, konzultace?? Odpověď na: Školení, workshop, konzultace??

#7920
schamann
Účastník

v pohode, nasel jsem skoro vsechno co jsem potreboval, programuju uz 20 let veci pro windowsovsky srvery. Tohle je trosku jina kategorie a vzdycky se mi osvedcilo, ze par hodin konzultaci s odbornikem je uzitecnejsi nez 2 semestry na vejsce. jedna se mi o nejake technicke konstrukcni reseni a jeden nemuze byt odbornik na vsechno.
Mam li byt trochu konkretni jde mi o prevod prototypu do seriove vyroby, tzn vyber spravneho typu procesoru mimo standartni arduino platformu, vyreseni napajecich obvodu a slusny navrh plosaku s krabici, tady se proste nepohybuju, ale verim, ze by se tu mohl najit nekdo rozumnej kdo s timhle ma nejake zkusenosti.
Druha konkretni vec, a tady uznavam, ze jsem nestudoval svuj Mega doodrobna, a asi bych to v datasheetu nasel, potrebuju zmerit jake vlastne je vstupni napeti pred zdrojem ocekava se neco mezi 6 – 60V predpokladam ze pokud to pripojim primo na analogovy vstup tak to asi odpalim, talze to zatim resim pres odporovy delic 1:10 a pak to zase vynasobim 10. spis mi jde o to jestli je to spravne, nebo se to dela jinak, a nebo fakt muzu pripojit na analog 60v rovnou?