Close

Odpověď na: Řídící jednotka pro peletový kotel

Úvodní stránka Fórum Vaše projekty Arduino Řídící jednotka pro peletový kotel Odpověď na: Řídící jednotka pro peletový kotel

#9991
johnyhol
Účastník

Tak jsem to proměřil a celkový odběr měřený před napájecím konektorem je od 200 do 320mA když sepne relé. Napojil jsem to stejně pro jistotu na lab. zdroj s nastaveným napětím 9V a proudem 1A, ale výsledek je stejný jako přes USB – pořád to padá. Vysledoval jsem, že je problém hned po zapnutí. Podle sériový linky se připojuje na Exosite a při tom se to sekne. Konkrétně na displeji svítí „NAST.VSTUPY/VYST“ + „VYPINAM VS. RELE“, na pár sekund sepne relé alarmu a po rozepnutí se to sekne. Normálně by měly procvaknout všechny relé a na displeji přeskočit „TERMOSTAT VYPNUT“ + ZADNA PORUCHA… a čekat na sepnutí termostatu. Když už se povede, že to naběhne tak se hodnoty z čidel normálně posílají na Exosite, ale do tý doby než zapnu termostat. Pak se spojení přeruší a naskočí to, až přestane kotel topit. To je asi problém, že je část kódu pro Exosite ve smyčce „void loop“.? Až bys měl tedy chvilku tak mi na to prosím koukni.
Díky moc!