Close

Arduino Bluetooth HM-10 jak nastavit?

Úvodní stránka Fórum Vaše projekty Arduino Arduino Bluetooth HM-10 jak nastavit?

Označeno štítky: , , ,

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel boska021 a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #13788
  boska021
  Účastník

  Ahoj, snažíl jsme se vytvořit přenos pomocí BLE koupil jsme si modul HM-10 klon, přenos fungoval ale já se ho rozhodl kvuli škole zlepšit pomocí LCD display, zároveň jsme nemohl přijít na to jak se dostat k příkazum AT, takže nevím zda se mě nepovedlo tam něco nastavit a ted mě to nejde, po naprogramování LCD přes seriový port jsme chtěl přidat ono bluetooth avšak od té doby mě mobilní telefon nemůže HM-10 nalézt, zkouším vše možné kód jsme vrátil do původního znění a stále nic. Z web stránky : http://www.martyncurrey.com/hm-10-bluetooth-4ble-modules/
  Jsem použil kód a zapojení po napsání příkazu AT či například AT+NAME? nedostávám žádnou odpověď. Nevíte někdo jak modul rozchodit co je špatně ? prostě nějaký nápad ? či eventuelně je možné že by modul HM-10 odešel ? a jak bych to mohl zjistit ?

  Jsem začátečník s programováním, a kvůli škole spěchám na vyřešení jsme již i rozhodnut zítra sednout do auta a sjet si pro nový HM – 10 modul. Prosím o jakoukoliv radu, předem mockrát děkuji a v příloze posílám kód.
  PS: zkoušel jsme i kód který je na stránkách arduino u daného HM-10 modulu a také bez reakce. Navíc můj kód z něj vychází.

  Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.