Close

Casa Jasmina vyhrála ocenění za projekt zabývající se internetem věcí

Během několika týdnů tu budeme mít předávání Oskarů a to je i nejlepší čas být nominován na nějakou jinou cenu, nebo ji rovnou vyhrát. Projekt Casa Jasmina vyhrál svojí cenu nedávno: The Internet of Things Awards, která vybírala excelentní projekty mezi všemi oblastmi Internetu věcí, neboli IoT, od roku 2011. V kategorii nejlepšího IoT open source projektu vyhrála Casa Jasmina cenu kritiků.

Editors Choice - IoT ceny

Cena za projekty z oblasti internetu věcí

 Open Source award „oceňuje projekty, které přináší nové hodnoty do prostředí Internetu Věcí, buď tím že do projektu začlení open source technologii, nebo tím že zveřejní detaily jejich vlastního designu a softwaru“, to je myšlenka organizace IoT Awards, ve kterou Casa Jasmina také věří.

Hnutí open source je pro Arduino a tím pádem i pro Casa Jasmina jádrem internetu, ve smyslu hardwaru, softwaru a protokolů, které skládají globální komunikační infrastrukturu a v jistém smyslu je „kolaborativní“ vývoj hlavním záměrem Casa Jasmina.

Jako futuristický pokoj divů bude Casa Jasmina sbírat a sdílet „artificialia“, aby je prezentovala v otevřeném systému, co a jak budou IoT koncepty měnit v běžném životě a chodu domácnosti.

Vítězství v této soutěži je pro Casa Jasmina potvrzením, že jde o projekt, který může do reality transformovat množství poznatků o IoT a open source. Casa Jasmina je opravdu hrdá za to, že byla vybrána mezi 21 projekty, protože ocenění přitahuje pozornost, kterou chceme na projekt upoutat.

Zbývá nám stále mnoho práce: Casa Jasmina tvrdě pracuje, aby dosáhla svého cíle. Není to jednoduché, ale ocenění jako je tohle nám dávají naději a ukazují nám, že existuje zájem o naše témata.

Takže vám všem děkujeme !

Přečtěte si blog Casa Jasmina.

Přeloženo z https://blog.arduino.cc/2016/01/27/casa-jasmina-best-iot-open-source-project/.

Napsat komentář