Close

Tenaya Hurst se programování ani Arduina nebojí!

Arduino Woman

Tenaya Hurst je Arduino Woman, manažerkou vzdělávacích fondů Arduina a výkonnou ředitelkou Rogue Making. Tenaya nedávno vytvořila zajímavou ukázku propojení módy, technologie a programování, která se odehrála v pobočce Microsoftu na Manhattanské Fifth Avenue.

Tenaya mluvila o celém roce 2015: O všech akcích, kterých se zúčastnila. O svých výukových projektech pro Arduino. Nebo o wearable, které vytvořila pro Rogue Making. Hlavní inspirací pro Tenayu je učení a po lidech okolo chce, aby nepřestávali tvořit. Miluje DIY kulturu a Maker movement. Sama si myslí, že by jsme všichni měli přidat více elektroniky do našich „umění a řemesel“.

Tenaya začala jako herečka s diplomem z geologie a antropologie, pak objevila Arduino a stala se Makerem. Proslavila se taky svojí transkripcí: Harduino! Arj-dueeno, Aderino, Ard-wino, Arjedaweeno, Arj-duweno, Adriano-Arguing-Arduous!

Její vášní je vytvářet wearables technologii s pomocí arduina a zároveň obrovské možnosti, které jí nabízí trh, proto je Rogue Making celý o seznámení s wearebles. Tenaya vytvořila i svojí vlastní kolekci, kterou představila na New York Fashion Week, to je celkem neuvěřitelný výkon. Ostatně všichni máme rádi její divné oblečení, psa Arduweenie, nebo ledkové sluneční brýle.

Přeloženo z http://www.arduino.org/blog/1-the-new-blog/tenaya-hurst-the-arduino-woman.

Napsat komentář