Close

Přední klinika pro léčbu zrakových onemocnění v Česku

Úvodní stránka Fórum Komunita Zajímavé odkazy Přední klinika pro léčbu zrakových onemocnění v Česku

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel dafka a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21816
  dafka
  Účastník

  Přední klinika pro léčbu zrakových onemocnění v Česku.
  Oční chirurgie je obor medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí očních onemocnění. Od svého vzniku v lednu 1993, kdy zahájila svou činnost, až do dnešní doby ušla oční chirurgie dlouhou cestu ve vývoji. Jednou z předních klinik v této oblasti je Oftalmologie Kaspříková s.r.o., která úspěšně funguje od roku 2012.
  Základní princip fungování Oftalmologie Kaspříková s.r.o. – je individuální přístup ke každému pacientovi s přihlédnutím k jeho potřebám a vlastnostem. Preferujeme systém na míru, který klientovi minimalizuje časové náklady. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní a bezpečné ošetření, aby byl proces kontaktování co nejpohodlnější a nejefektivnější.
  Vyhlídky na léčbu očních onemocnění v Česku https://www.ocnilekar-fm.cz/
  Zvláštní pozornost je věnována akutním stavům a vyšetřením po operacích. Zveme všechny pacienty, aby zahájili své návštěvy ráno, aby byla zajištěna včasná a vysoce kvalitní léčba.
  Naše klinika poskytuje širokou škálu služeb pro dospělé i děti včetně kojenců. Specializujeme se na komplexní ambulantní péči, diagnostiku a léčbu různých očních onemocnění.
  Jednou z důležitých oblastí práce naší kliniky je chirurgická intervence. Naše ordinace disponuje moderním operačním sálem, kde se provádějí různé chirurgické zákroky. Odstraňujeme kožní a tukové výrůstky na očních víčkách a kolem nich, ošetřujeme ostny, odstraňují cysty a mateřská znaménka. Dále provádíme šití tržných rán víček a obočí, spojivek a provádíme také dermoplastiku. Pro upřesnění diagnóz a následnou léčbu zasíláme bioptický materiál k histologickému vyšetření do firmy Biocytolab s.r.o. ve Frýdku-Místku.
  Je důležité poznamenat, že zaměstnáváme vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál, který neustále zdokonaluje své dovednosti a sleduje nejnovější pokroky v oblasti oční chirurgie. Náš tým tvoří zkušení oftalmologové, zdravotní sestry a další specialisté, kteří jsou připraveni vám pomoci vyřešit jakékoli oční problémy.
  V případě dotazů nebo potřeby poradit se na nás neváhejte obrátit na uvedených kontaktech. Náš přátelský a profesionální tým je zde, aby vám pomohl s vašimi potřebami v oblasti zdraví očí.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.