Close

Služba hromadného zasílání textových zpráv pro vaši firmu

Úvodní stránka Fórum Software Drivery Služba hromadného zasílání textových zpráv pro vaši firmu

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21138
  damayfoli
  Účastník

  Jaká je vaše současná strategie používání hromadných textových zpráv ke komunikaci s klienty a zákazníky vaší firmy?

  #21139
  Spacex8
  Účastník

  SMS marketing může dělat každý, ale nejvýhodnější je pro služby, které vyžadují, aby si potenciální zákazník udělal rezervaci nebo schůzku, cestovní kanceláře a kdokoli, kdo vlastní e-shop.

  #21140
  millekentk
  Účastník

  Nečekaným příjemcem SMS marketingu je každá velká společnost se stovkami (nebo dokonce tisíci) zaměstnanců. Překvapivý je fakt, že tyto SMS zprávy zasílají interně, nikoli externě, jako prostředek transakční komunikace o naléhavých tématech nebo aktualizacích.

  #21142
  smithleo750
  Účastník

  SMS marketing je komunikace značky se zákazníky prostřednictvím textových zpráv. SMS marketing je podmnožinou mobilního marketingu a lze jej provádět v kombinaci s jinými typy marketingu, jako je e-mailový marketing, nebo může být samostatnou strategií. Pro sebe jsem zvolil bulk sms https://bsg.world/bulk-sms/ . Můžete dokonce nabízet prodej svým zákazníkům, sdílet oznámení vaší společnosti, propagovat akce, které pořádáte, připomínat košíky nebo dokonce dávat svým zákazníkům tipy, které jim pomohou co nejlépe využít produkty, které se snažíte prodat..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.