Close

TFT Touch screen 240×320

Úvodní stránka Fórum Hardware Displeje TFT Touch screen 240×320

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Dan a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2713
  yenda.net
  Účastník

  pracovně řeším spolupráci Arduina UNO / Mega – s podobnými displej. Jaká je Vaše zkušenost? 90% ovladačů je k ničemu? Nebo je to duchařina a nastavování? Jeden typ se podařilo zprovoznit s knihovnou SWIFT. Ostatní (na první pohled velmi podobné) vzdorují! Díky za pomoc. Možno i placenou spolupráci.

  #2714
  yenda.net
  Účastník

  levné čínské - ale ten první typ funguje dobře (už ale není k mání) HW vypadá obdobně.. ale není(

  #2980
  Luke_CZ
  Účastník

  Zkušenosti mám, jde o to, že deklarovaný ST7781 řadič tam není, místo něj je S6D0154. Možno použít modifikovanou Adafruit TFT knihovnu. Kdyžtak napiš na ICQ 343122384

  Snad pomohlo.
  Lukáš

  #4761
  Dan
  Účastník

  Také jsem nešťastným majitelem vzhledově stejného typu. ID displeje mi to vyčetlo 0xC505 a nefunguje mi s ním zatím žádná z knihoven. Nicméně funkční zřejmě je, speciální program dokáže displej zaplnit barvou, postupně a pomalu přepisováním vnitřního adresovacího prostoru, ale to je asi tak vše. Mám ten typ vpravo nahoře, bez té drobné součástky uprostřed desky. Tak na mne jen smutně bíle svítí a nic s ním nesvedu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.