Close

Deadline Arduino Maker Challenge je teď prodloužený do 31. ledna!

Arduino soutěž

Dobré zprávy! Díky mnoha požadavkům od komunity Arduina, se tým arduino.cc rozhodlo prodloužit soutěž Arduino Maker Challenge do 31. ledna 2016.

Máte několik dní navíc pro předložení vašich nápadů na největší světovou soutěž tvůrců Arduina. Můžete vyhrát jedno z tisíce Arduino a Genuino MKR1000 a plně placený výlet ($1500) na Maker Faire v Shenzenu, New Yorku, Bay Area, nebo Římě. Šanci prezentovat svoje výtvory ve stáncích Microsoftu a Arduina a Genuina.  Dále můžete vyhrát i profesionální video produkci vás a vašeho výtvoru a velký $500 dárkový certifikát do Adafruitu.

MkaerChallenge-e1452637939879

Massimo Banzi pro soutěž vytvořil propagační video, které můžete shlédnout níže. Letošní Maker’s Challenge má velkou podporu a byla by škoda se ho nezůčastnit. Nakonec můžete být i jedním z prvních vlastníků Arduino MKR1000, kolem kterého se letošní Challenge točí. Můžete si vybrat jakékoliv téma od chytré domácnosti, po vylepšenou realitu, ale musíte splnit dvě pravidla:

  1. Musíte pracovat buď s Arduino UNO, nebo Arduino MKR1000
  2. Vytvořit Universal Windows App (UWA), která pomůže ovládat Arduino, přes API jako jsou Windows virtuální shieldy pro Arduino, nebo Windows Remote Arduino.
  3. Pro bonusové body začleňte do projektu služby Azure, jako je Azure IoT Suite, Azure IoT Hub, nebo Stream Analytics a strojové učení.

Přeloženo z https://blog.arduino.cc/2016/01/12/arduino-maker-challenge-extended-to-31st-january/ a mírně upraveno.

Napsat komentář