Close

DevFest.cz 2019 oznamuje místo konání a láká na domácí i zahraniční hvězdy vývojářského nebe

DevFest.cz 2019 oznamuje místo konání a láká na domácí i zahraniční hvězdy vývojářského nebe

Do letošního českého DevFestu zbývají už pouze dva měsíce! Bylo tedy načase, aby organizátoři zveřejnili venue a představili to nejdůležitější: řečníky.

Za Prahou, ale stylově

„S výběrem venue jsme si letos dali opravdu záležet. Chtěli jsme, aby atmosférou zapadala do příběhu interaktivní hry, aby v ní měli účastníci veškerý komfort a aby byl dostatek místa na přednášky a stánky partnerů. V ohni bylo několik želízek, ale myslím, že náš finální výběr účastníkům zajistí další dimenzi festivalového zážitku,“ prozrazuje Danny, hlavní organizátor letošního ročníku.

Takže, kde se vlastně DevFest.cz koná? „Útočiště letos najdeme v Uhelném mlýně v Libčicích u Prahy – v prostředí stylové Kotelny,“ přibližuje Bára, produkční festivalu.

„Některé možná zarazí, že se DevFest.cz nekoná přímo v Praze. I my jsme o tom dlouho přemýšleli, ale hned vedle Kotelny je nádraží, kam jezdí vlaky z Prahy v pravidelných krátkých intervalech, takže s dopravou účastníci určitě bojovat nebudou,“ vysvětluje Danny.

Více o venue: https://www.uhelnymlyn.cz.

DevFest.cz 2019 Speakers 1
DevFest.cz 2019 Speakers 1

Umělá inteligence, Kotlin i marketing

I letos je program nabitý zajímavými tématy a řečníky. „Celkem naši výzvu přijalo a svou přednášku nabídlo téměř sto řečníků. Z toho máme opravdu radost. Speakery tradičně vybíráme na základě bodového systému, vyjádřit se mohou všichni členové organizačního týmu. Snažili jsme se, aby byla témata zajímavá pro všechny nadšence do technologií, ale také profesionály v oboru,“ přibližuje Ondřej, garant řečníků.

A na jaké přednášky se tedy můžeme těšit? „Za pozornost rozhodně stojí například přednáška domácího borce Dominika Šimoníka. Ten se rozhodl spojit dvě své nejoblíbenější věci – jídlo a Firebase. Jeho talk se jmenuje Cooking class with Firebase,“ směje se garantka PR, Katka. 

„Pokud bych měl vypíchnout jen několik jmen: Sasha Wolter z Cognigy, který bude mluvit o umělé inteligenci, nebo Ash Davies, který představí knihovnu Dagger a jak s ní pracovat v jazyce Kotlin. Z českého rybníčku se velmi těšíme na Davida Vávru, GDE a hlavního organizátora DevFest.cz 2017, nebo třeba Michala Seidla, který loni pobláznil část Česka, když poslal svou robotku Matyldu autostopem z Jablonce do Pelhřimova. Jeho talk Marketing a obchodní dovednosti pro mladé vývojáře aneb robotí autostop bude rozhodně zajímavý,“ doplňuje Ondra. 

Na své si tedy přijde každý, koho technologie a vývojářské prostředí zajímá. „Naše hvězdy postupně představíme na sociálních sítích, už teď ale většinu najdete také na webu,“ dodává ještě Katka.

DevFest.cz 2019 Speakers 2
DevFest.cz 2019 Speakers 2

Není na co čekat

„Chtěli jsme letos DevFest.cz udělat o něco dostupnějším, ceny lístků jsou tedy v porovnání s loňským rokem nižší. I proto bychom radili těm, kteří ještě svou účast zvažují, aby s nákupem neváhali, neboť místa mizí a opozdilci si již brzy připlatí,“ varuje Danny. 

V prodeji jsou stále lístky Regular – jejich prodej končí 15. října.

Informace o DevFest

Datum: 

  • 8. 11. 2019 (workshopy u partnerů festivalu)
  • 9. 11. 2019 (samotná konference)

Web události: www.devfest.cz

Facebook: https://www.facebook.com/DevFestCZ

Twitter: https://twitter.com/devfest_cz

Instagram: https://www.instagram.com/devfestcz

Oldřich Horáček

Napsat komentář