Close

Studentské inovace na CTC v Castille

Castilla CTC

Creative Technologies in the Classroom (Kreativní technologie ve třídě) nikdy nezklamou na žádném studentském veletrhu. Každá skupina CTC, od Madridu, Castillu, Barcelonu a další, má vlastní technický veletrh, který oceňuje a podporuje studentské projekty. Arduino Verkstad, jednotliví učitelé, školy a představitelé státu se do projektů zapojují, aby mohli sdílet studentské výsledky.

Letošní třetí ročník CTC Castilla a samotný veletrh vystavil 140 projektů 936 studentů a 70 učitelů. My jsme si všimli toho že:

  • Učitelé se učili stejně jako samotní studenti, protože jenom nereprodukovali CTC projekty, ale museli sami přinášet inovace a nové nápady.
  • Doneslo se nám, že učitelé byli studenty nuceni otevírat školní laboratoře dávno po zavíracích hodinách.
  • Studenti se zlepšili ve vystavování projektů, nejenom v skvělé kvalitě produkce, ale i v schopnosti jí dobře prezentovat.

Vybrali jsme několik zajímavých projektů:

Robotická ruka ovládaná telefonem s aplikací pro znakovou řeč, která za vás může mluvit. R2D2 z recyklovaných materiálů. Všechny obrázky a videa projektů najdete zde.

Přeloženo z http://blog.arduino.cc/2015/05/19/students-bring-new-ideas-and-innovation-at-ctc-castilla/ a mírně upraveno.

Napsat komentář