Close

Technical Computing Camp 2016

Účastníci Technical computing camp 2016

Ve dnech 8. až 9.9.2016 se v hotelu Fontána na Brněnské přehradě uskutečnil již třetí ročník konference Technical Computing Camp. Tu pořádá společnost Humusoft.

Na výběr bylo z celé škály různých přednášek – například přednášky o průmyslové automatizaci, deep learningu, 3D počítačovém vidění a také o Arduinu. Hodně přednášek se točilo kolem software MATLAB. Prostor na přednášky dostali také uživatelé, kteří mohli představit použití software MATLAB ve svých projektech. Více o přednáškách se můžete dočíst zde.

Účastníci konference Technical computing camp

Účastníci konference

Na konferenci měly místo také stánky s projekty uživatelů. K vidění bylo devět projektů, které požívaly Arduino, kamery a podobné. Projekty založené na Arduinu byly meteostanice, chladič čaje a teploměr. Mimo to také probíhaly dílny, ve kterých si uživatelé mohli vyzkoušet programování a práci s Arduinem. O projektech více zde.

Arduino ukázky na computing campu

Arduino ukázky

Chcete se o konferenci dočíst více? Podívejte se na stránku Humusoft.sk. Další fotografie naleznete na FB stránce Humusoft.

Líbí se vám tato akce? Poznačte si do kalendáře datum 6.-8. 9. 2017, kdy se s největší pravděpodobností uskuteční další ročník.

Zbyšek Voda

4 Comments on “Technical Computing Camp 2016

posjirka
11.10.2016 at 11:41

zbyšku, bylo by možné někde zaznemenávat termíny těchto akcí, ať člověk nemusí hledat.
ideální by byl kalendář akcí k tématu Arduino s možnosti požádat o vložení akce do kalendáře/upozornění na blížící se akci.
Bylo by to, minimálně z mé strany, vhodné a vítané rozšíření.
Třeba o této akci jsem vůbec nevěděl a přitom jí mám kousek …

Zbyšek Voda
13.10.2016 at 12:56

Jirko, to je dobrý nápad. Máte nějaký tip na kalendář?
Líbil by se mi Google kalendář, ale také bych chtěl, aby podněty na akce mohli zadávat i uživatelé a to přímo v GKalendáři tuším nejde (bez toho abych jim kalendář nasdílel na mail).

posjirka
13.10.2016 at 23:20

google kalendář je asi dobrá cesta. Určitě by měl jít nasdílet, nicméně asi bych tam nepustil kde koho a nechal to na někom z vás (správece webu). Ze strany nás (čtenářů) by při zjištění akce někdo poslal na tebe mail s odkazem a bylo by na tvé úvaze zda začlenit nebo ne…

Zbyšek Voda
14.10.2016 at 10:49

Díky za názor. Asi to tak nakonec dopadne 🙂

Napsat komentář