Close

Vyhrajte supr věcičky na bastlení v Ceně bastlířů 2018!

Vyhrajte supr věcičky na bastlení v Ceně bastlířů 2018!

Naposledy jsme tady soutěžili o ceny v naší velké Arduino soutěži a protože bastlení považuji za jednu ze základních životních potřeb člověka, bude se soutěžit zase! Tedy ne přímo na Arduino.cz, ale rovnou na webu soutěže Cena bastlířů 2018! My jsme se rozhodli akci mediálně podpořit a náš e-shop HW Kitchen přispívá také zajímavými bastlířskými cenami.

A protože obrázek řekne víc než 1000 slov, zde najdete přehled všech cen soutěže Cena bastlířů 2018! Je tam toho hodně zajímavého, viďte?

Cílem celé soutěže je podpořit české bastlení a také rozšířit elektro obzor účastníků. Člověk by nevěřil, kolik je dnes zajímavých webů, projektů, kroužků a dalších aktivit v oboru elektroniky, bastlení a programování, které kolikrát přehlédneme jen proto, že nejsou až tak moc vidět. To ale neznamená, že nejsou zajímavé a že se tam nic neděje. Většinou je to právě naopak!

Účelem akce je také motivovat a odměnit všechny bastlíře, kteří se zúčastní hlasování.

A co je třeba udělat, abyste vyhráli?

Samotná soutěž probíhá ve dvou fázích. V první fázi nominujete své oblíbence, ať pro ně v další fázi můžete hlasovat. Své favority můžete nominovat v celkem devíti kategoriích. Nejlepší web, fórum, tutoriál, škola, zájmový kroužek, projekt, e-shop, firma a produkt. V každé kategorii můžete nominovat až tři subjekty. 10 nejčastěji nominovaných v každé sekci postoupí do finálového hlasování. V nominaci nemusíte vyplňovat všechna pole a dá se to zvládnout na pár kliknutí. Pozor, nominační fáze se uzavírá již 31. 10. 2018, tak je největší čas se na to vrhnout!

Pro nominaci a možnost vyhrát zajímavé ceny – klikněte na odkaz ZDE:

http://cenabastliru.rajbastliru.cz/subdom/cenabastliru/nominace/

Ostré hlasování pak začíná 1.11.2018. Pokud chcete maximálně zvýšit svou šanci vyhrát jednu ze supr bastlířských cen, tak hlasujte nejlépe v nominační i hlasovací fázi. Budete-li takto hlasovat, budou vaše šance vyhrát dvojnásobné!

Vyhlášení vítězů soutěže proběhne 3.12.2018 a na průběh hlasovací fáze vás ještě upozorním.

Bastlení ZDAR!

Oldřich Horáček

Napsat komentář