Close

Otto REMIX Challenge – výzva pro všechny kreativní bastlíře a hračičky!

Otto REMIX Challenge – výzva pro všechny kreativní bastlíře!

Robůtek Ottík je v poslední době čím dál populárnější a už jsme si o něm v souvislosti s letošním Maker Faire psali. Už si vzpomínáte? Je to taková malá potvůrka s kukadlama, co umí více pohybů než Michael Jackson. ?

Více informací o Ottíkovi najdete v nedávném článku o líhnutí Otto robůtků.

S Otto robotem se dá užít spousty legrace, ale člověk si s ním vyzkouší a osvojí i řadu bastlířských dovedností, které se prostě hodí. Tak třeba 3D tisk, práci s elektronickými moduly, pájení drátků nebo programování Arduina.

A hlavně, s Otto robotem můžete úplně pustit uzdu vlastní kreativity a fantazie, a vytvořit robůtka zcela podle svých představ. Počínaje barevným provedením, přes tvar těla a jeho schopnosti, až po barevný kostým a rozmanité funkce, které si můžete naprogramovat podle libosti. Konečná podoba Otíka zkrátka záleží jen na vás.

Otto DIY Robot Remix Challenge projekty
Otto DIY Robot Remix Challenge projekty

Otto robot přichází nyní s výzvou Otto REMIX Challenge pro všechny Arduino fandy a kreativní bastlíře! Cílem soutěže je vytvořit co nejzajímavější modifikaci originálního Otto DIY designu. A samozřejmě jsou ve hře atraktivní ceny. Můžete vyhrát 3D tiskárnu nebo celou řadu originálních kitů Otto DIY!

Co musíte udělat pro účast v soutěži? Prostě vezmete připravená střeva Ottíka, zapojíte je podle návodu, vymyslíte, co tam ještě přidáte nebo naopak uberete, pak si vytvoříte tělo, upravíte program a vdechnete robotovi život! Jediným limitem celého tvoření bude maximálně vaše představivost! A do soutěže můžete přihlásit i celou robotí družinu, počet přihlášek není omezený. Čas máte do 3. listopadu, pak o výsledcích rozhodne porota.

Pokud zatím nechcete, aby vám po obýváku vykračoval robot, pak se přidejte na stranu porotců a ohodnoťte svého favorita zde na Facebooku.

Bastlení ZDAR!

Oldřich Horáček

Napsat komentář